Eromax iletişim Eromax Kalite belgeleri

Telefonla Sipariş


EROMAX Kampanyaları için Tıklayınız !

EROMAX Sıkça Sorulan Sorular ?


KAPALI PAKETTE GÖNDERİ
Kapalı Pakette Gizli Gönderi , Sizi Asla Mağdur Etmez
72 SAAT ETKİ
72 Saat Etkili Tamamen Bitkisel Eromax Ereksiyon Hapı
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Unutmayın Memnuniyetinizden Emin Olmadığımız Hiç Bir Ürünü Satmayız
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
128 Bit SSL Koruması İle İnternette Güvenli Alışveriş
MERAK ETTİKLERİNİZ
Firmamız ve Ürünümüz Hakkında Herşey
7 GÜN TELEFON DESTEĞİ
Haftanın 7 Günü Telefon Desteği ile Ürünümüzün Arkasındayız

 

Cinsel bilgiler Ansiklopedisi
Vajina Daraltma Kremi


Tight Stuff Krem (MP174)


Vajina  Kremi 

Doğum yapan bayanların veya geniş vajinaya sahip olan kadınların vajina genişliğini daraltan bu krem ilişki sırasında erkeğin ve kadının daha çok zevk almasını sağlatabilir.

 

vajina daraltici
Vajina  kremi Oriental Tight Stuff'ın uygulanmasından sadece birkaç dakika sıkılaşmaya başladığını,böylece her iki tarafında hissedeceği yoğun bir cinsel haz verdiği biliniyor. Artık siz ve partneriniz de romantik buluşmalarınızda Doğu'nun gizemlerini yatak odanıza taşıyabilirsiniz.Bu gizli iksiri hassas vajina duvarlarına masaj yaparak sürerken bitmez tükenmez bir tutku ve hazla aşığınızı keşfe çıkın.

Vajina daraltmaya yardımcı krem kullanımı

Plastik şişe içindeki Tight Stuf ı jeli activiteden 20dk önce vajinal duvarlara masaj şekliyle iyice uygulayın . Ayrıca ambalajın içinde 2 adet tek kullanımlık siyah naylon poşetteki vajinal uyarıcı ve hassasiyeti artırıcı orgazm jellerinden 1 tanesini açıp kullanabilirsiniz. 

Vajina daraltma Kremi Oriental Oil'in içindekiler: Su, izopropanol, gliserin, benzokain, karbopol 934p,T.E.A., potasyum sorbat, metil paraben, propil paraben.

Menşei : Amerika Birleşik Devletleri


Sağlığınız İçin Piyasada Satılan Sahte Ürünlerden Uzak Durunuz. 

Vajina nasıl daralır

Vajina daraltma ameliyetı veya Vajina daraltma egzersizleri yapmadan vajinanızın daha dar dolayısıylada cinsel birleşmelerinizin daha sıkı-zevkli olması için vajinayı daraltan yardımcı krem kullanabilirsiniz.

Cinsel birleşme sırasında kadının gövdesinde görülen tepkiler erkeğinkinden daha karışıktır. Coşku devresinin başlangıcında meme uçları sertleşir ve genel olarak memeler bir parça büyür. Her iki tepkide kanla dolma mekanizmasının harekete geçtiğini gösterir. Vajinanın dış dudakları gerilip çekilirler ve daha iç bölümde bulunan iç yada küçük dudaklarla dölyolu ağzının ortaya çıkmasına neden olurlar. Bu arada iç dudaklar şişmeye başlayıp bazen dış dudakların koruyucu perdesini aşabilirler. Bununla birlikte kadın gövdesinin cinsel uyarıya karşı gösterdiği ilk tepki döl yolunun içinde meydana gelmektedir. Döl yolunun duvarlarından kaygan, nemlendirici bir sıvı salgılanır. 


Fiyat: 105 TL
2 kutu Fiyat: 129 TL

Ürün Videosu:

Afrodizyak