EROMAX Kampanyaları için Tıklayınız !

EROMAX Sıkça Sorulan Sorular ?


KAPALI PAKETTE GÖNDERİ
Kapalı Pakette Gizli Gönderi , Sizi Asla Mağdur Etmez
72 SAAT ETKİ
72 Saat Etkili Tamamen Bitkisel Eromax Ereksiyon Hapı
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Unutmayın Memnuniyetinizden Emin Olmadığımız Hiç Bir Ürünü Satmayız
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
128 Bit SSL Koruması İle İnternette Güvenli Alışveriş
MERAK ETTİKLERİNİZ
Firmamız ve Ürünümüz Hakkında Herşey

Sertleşme sorunu tedavisiCinsel bilgiler Ansiklopedisi


SERTLEŞME SORUNU TEDAVİSİ ?

 

                Sertleşme sorunu erkeklerin bir numaralı cinsellik problemi olarak bilinmektedir. Bu sorunu çözebilmek amacıyla her gün birçok araştırma yapılmakta ve sorunlara çözüm getirilmeye çalışılmaktadır. Sertleşme sorununu çözebilmek amacıyla son geliştiren yöntem uyku tedavisidir. Uyku testi geliştirilerek geceleri rüyada ereksiyon durumunun yaşanıp yaşanmadığı test edilmektedir. Böylelikle geceleri sertlik oluşumunun olup olmadığı ile ilgili bilgi sahibi olunmuş olunur. Sertleşme sorunları tedavi yöntemleri sorunlara göre farklılık gösterdiği için tedaviye başlanabilmesi için hastalığın hikâyesi, cinsel yaşam hikâyesi ve kişinin fiziki durumunun mutlaka muayene edilmesi gerekmektedir. Ayrıca çeşitli testler ile hormonal muayene ve ereksiyon kontrolünün yapılması gerekmektedir. Özellikle cinsel yaşam öyküsü tedavi yönteminin ne olacağı cevabını bize vermektedir. Hastanın kişiye doğru bilgiler vermesi seçilecek tedavi yönteminin belirleyici faktörü arasında yer almaktadır. Doktorunuzu yanlış yönlendirirseniz sertleşme sorununuza çözüm bulamayabilirsiniz.

 

                Sertleşme sorunları tedavi yöntemleri

 

Belirlenirken eşinizin de yanınızda olması gerekmektedir. Terapi esnasında eşinizin size destek olması çok önemlidir. Fiziksel muayene esnasında laboratuar test sonuçları, damar durumları, hormon inceleme sonuçları değerlendirilerek fiziksel bir sorun olup olmadığı değerlendirilmelidir. Ona göre bir tedavi yöntemi belirlenerek uygulanmaktadır. İlaç tedavisinin yanı sıra, enjeksiyon, protez ve elle çalışan vakum pompaları gibi seçeneklerle tedavi en kısa zamanda gerçekleştirilmeye çalışılmaktadır. Vakum tedavisi ile kişinin ereksiyon haline geçme sağlanma yoluna gidilmektedir. Penis içine uygulanabilen enjeksiyon yöntemini kişi kendisi uygulayabilmektedir. 30-40 dakika ereksiyon durumunun oluşturan bu yöntem ile kişi kendi kendini tedavi edebilmektedir. Kişi hiçbir tedaviye cevap vermiyorsa protez penis takımı gerçekleştirerek kişi sağlıklı cinsel yaşama kavuşabilir.

 

                Sertleşme sorunları tedavi yöntemleri arasında yer alan damar cerrahisi yöntemi de kaza geçiren bireylerde uygulanan bir yöntemdir. Genç yaşta penise giden damarlarda kan akışına engel olabilecek bir durum varsa farklı bir damar nakli gerçekleştirilerek tedavi gerçekleştirilmektedir. Böylece sertlik oluşumu için zemin hazırlanmış olur. İdrar yoluna özel enjektörle verilen ilaç ile de sertlik kazanma yoluna gidilmektedir. Bu yöntemde tüp ile ilişki öncesi idrar yoluna bir tüp sıkılmakta ve böylece ilişkiye girmenin gerçekleşebilmesi kolaylaştırılmaktadır. Başarısız birliktelik girişimleri kısa süreli olduğu sürece herhangi bir sorun teşkil etmemektedir; fakat uzun süreli başarısızlık deneyimleri tedavi gerektiren durumlar oluşturmaktadır. Bu durumların daha uzun süreli oluşması (5 yıl gibi) durumunda hayatınızın sonuna kadar cinselliği yaşamama durumu ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu nedenle sertleşme sorunu yaşıyorsanız bu sorunun üstesinden gelmek için tedavi görmek amacıyla bu sorunu anlatmaya karar vermeli ve başarılı sonuçlar elde etme yoluna gitmelisiniz. Eşiniz bu konuda yanınızda olmalı, size destek vermelidir. Cinsellikle ilgili yanlış bilgi birikimine sahip kişilerde bu sorunu sık yaşamaktadır; bu nedenle bunun önüne geçebilmek amacıyla gerekli eğitim seminerlerine katılınmalı ve gerekli bilgi sahibi olunmalıdır. Yeterli bilgi donanımı elde edildiği sürece bu sorunun yaşanması için hiçbir sebep bulunmamaktadır.

 

Geciktirici

 

Ereksiyon Hapı

Afrodizyak