EROMAX Kampanyaları için Tıklayınız !

EROMAX Sıkça Sorulan Sorular ?


KAPALI PAKETTE GÖNDERİ
Kapalı Pakette Gizli Gönderi , Sizi Asla Mağdur Etmez
72 SAAT ETKİ
72 Saat Etkili Tamamen Bitkisel Eromax Ereksiyon Hapı
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Unutmayın Memnuniyetinizden Emin Olmadığımız Hiç Bir Ürünü Satmayız
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
128 Bit SSL Koruması İle İnternette Güvenli Alışveriş
MERAK ETTİKLERİNİZ
Firmamız ve Ürünümüz Hakkında Herşey

Sertleşme sorunu nasıl çözülürCinsel bilgiler Ansiklopedisi


 Sertleşme sorunu nasıl çözülür

Cinsel uygulamalar ile sertleşme sorunu yaşayan erkekler, kendi kendilerine bu sorunu atlatabilirler. Her erkeğin aktif cinsel yaşamı boyunca sertleşme güçlüğü veya sorunu yaşadığını unutmayın. Bu durum sadece size özel ve sizden kaynaklı bir sorun olarak algılama hatasına düşmeyin. Erkeklerin sertleşme sorunu çoğu zaman psikolojik etkenlere dayanmaktadır. Psikolojik etkenlere dayalı olan sertleşme sorunu nasıl çözülür?

Cinsel uygulamalar ile sertleşme sorunlarını ortadan kaldırmaya hemen başlayabilirsiniz. Sertleşme olmaması durumunda hemen telaşa kapılmayın, çünkü bu durum hemen her erkeğin başına gelebilecek bir olaydır. Yapılan araştırmalarda ergenlikten itibaren 40 yaşlarına kadar hemen her erkeğin başına mutlaka gelen sertleşmeme, basit yöntemlerle giderilebilir bir sorundur. Psikolojik nedenlerden kaynaklanan sertleşme sorunu nasıl çözülür detaylarıyla anlatmaya çalışalım. Öncelikle sertleşme olmadığında panik duygusunu bir kenara iterek sizi heyecanlandıran ve ereksiyon halinizi sağlayan cinsel dürtülerinizi bir gözden geçirin. Cinsel dürtüler sayesinde peniste ereksiyon oluşur ve devam eden süreçte yine dürtüler sayesinde boşalma sağlanır. Cinsel dürtüleri harekete geçiren etkenler görsel ve hissel olarak ikiye ayrılır. Görsel dürtüler kadının vücut tipi, seks sırasındaki aktifliği, cinsel birleşme sırasında çıkardığı sesler, seksten haz aldığını belli eden kıvranmalar ve benzeridir. Hissel dürtüler ise sevişirken ve cinsel birleşme sırasında dokunduğunuz vücut kıvrımlarından edindiğiniz hazlardır. Kadının göğüslerini avuçlamak veya kadının boynunu öpmek bunlara örnek olarak verilebilir.

Cinsel birleşme öncesinde ve sırasında aklınıza gelen bu dürtüleri kendinizi harekete geçirmek için kullanabilirsiniz. Görsel dürtüleri kullanarak masturbasyon yapabilir ve sertleşme olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Cinsel birleşme sırasında pozisyon değiştirmek de sertleşme sorunlarının ortaya çıkmasını engelleyebilir. Kadının seks sırasında takınacağı tavır da qsikolojik sertleşme sorunlarını ortadan kaldırabilecek özellikler taşıyabilir. Sürekli aynı pozisyonda gerçekleşen cinsel birleşme, sıradanlığı ve monotonluğu oluşturabileceği için arada bir seks pozisyonu değiştirmek işe yarayabilir. Örneğin misyoner pozisyonunda birleşen çiftlerin başka bir pozisyon denemesi monotonluğu ortadan kaldıracaktır. Bu pozisyon seçimini kadının yapması da erkeği tahrik etmeye yetecek bir uygulama olabilir. Kadınlar göbeğin hemen altına dokunulmasından büyük zevk alırlar. Memelerden kendinizi kurtardığınız anda kadının boynunu öpmek, göbek altına doğru yavaş hareketlerle dokunmak, kadının poposunu algılamak vb. dokunuşlar sizin kaybetmek üzere olduğunuz cinsel duygularınızı harekete geçirmeye yetebilir. Pozisyon zenginliği ile hem kendinizi hem de partnerinizi sürekli dinç tutabilirsiniz. Seks sırasında fantezi üretmek ve üretilen fantezileri uygulamak da yararlı olabilecek uygulamalardandır.

Sertleşme sorunu yaşıyorum ne yapmalıyım

Cinsel uygulamalar arasından seçeceğiniz uygulamaları deneyerek psikolojik olarak sertleşmenizi engelleyen unsurlardan kurtulmayı deneyebilirsiniz. Mükemmel seks diye bir şey olduğunu unutmadan gerçekçi yaklaşarak öncelikle sorununuzun kaynağını belirlemek ve ona göre çözümler geliştirmek sizin elinizdedir. Cinsel uygulamaları kullanarak psikolojik olarak etkilendiğiniz sertleşme sorunlarını ortadan kaldırabilirsiniz. Sertleşme problemlerinin temel nedeninin psikolojik etkenlerden kaynaklanabildiğini aklınızdan çıkarmayın.

 Psikolojik sertleşme bozukluğu, sertleşme sorununa çözüm, sertleşme tedavi yöntemleri, sertleşme sorununa garantili bitkisel çözüm, doğal sertleşme hapı, sertleşmeme sorunu tedavisi varmı nedir nerede yapılır, sertleşmeme problemi çözümü, sertleşmeden hemen boşalıyorum, sertleşme için şifalı bitkiler, cinsel sertleşmeme, sertleşme sorunu olan erkekler neler yapmalı, sertleşme problemine bitkisel çözüm, peniste Sertleşme nedenleri, sertleşmemeye faydalı bitkiler,  penisi sertleştiren hap, sertleşmede ereksiyon, sertleşmeyi garantili bitkisel doğal artıran, ilaçlar, peniste sertleşmeyi sürdürememek, penisin sertleşmesi, erkeklerde sertleşmeme nedenleri,  sertleşmeme, sertleşmemeye yardımcı ilaçlar, sertleşmemede kullanılan ilaçlar, sertleşmeye bitkisel tedavi için bizi arayınız.

Geciktirici

 

Ereksiyon Hapı

Afrodizyak