Eromax iletişim Eromax Kalite belgeleri

Telefonla Sipariş


EROMAX Kampanyaları için Tıklayınız !

EROMAX Sıkça Sorulan Sorular ?


KAPALI PAKETTE GÖNDERİ
Kapalı Pakette Gizli Gönderi , Sizi Asla Mağdur Etmez
72 SAAT ETKİ
72 Saat Etkili Tamamen Bitkisel Eromax Ereksiyon Hapı
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Unutmayın Memnuniyetinizden Emin Olmadığımız Hiç Bir Ürünü Satmayız
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
128 Bit SSL Koruması İle İnternette Güvenli Alışveriş
MERAK ETTİKLERİNİZ
Firmamız ve Ürünümüz Hakkında Herşey
7 GÜN TELEFON DESTEĞİ
Haftanın 7 Günü Telefon Desteği ile Ürünümüzün Arkasındayız

 

Cinsel bilgiler Ansiklopedisi
Sabah Ereksiyonu Sertleşmesi

Sabah Ereksiyonu Nedir ?Sabah Ereksiyonu Sertleşmesi

Sabah Ereksiyonu Penisin Sabah Sertleşmesi; Erkek cinsel organının kendiliğinden sertleşmesi. Özellikle sağlıklı erkekler arasında sık sık görülen bu sertleşmeye bilimsel olarak su sertleşmesi halk arasında ise sabah sırığı adı verilir. Sabah ereksiyonu olmaması aksine Dolu idrar torbasının baskısı ve idrar borusunun cinsel sinirleri uyarması sonucu omurilikteki gerilim refleksinin eyleme geçtiği kabul edilmektedir. Bunun kanıtıda sabah sertleşmesinin idrarı yaptıktan sonra Penisin yavaş yavaş veya birden küçülmesidir. İdrar baskısı teorisine karşı çıkan psikologlar gündüz, yani uyanıkken idrar torbasının dolması ve idrarı tutma sonucu peniste sertleşme olması gerektiğini fakat böyle birşey olmadığına göre sabah sertleşmesinde yalnızca mekanik olayların değil birtakım psikolojik etkenlerinde sözkonusu olduğunu ileri sürmektedirler.

 

Sabah Ereksiyonu Neden Olur ?

Psikanalitik rüya araştırmalarına göre önce idrar torbalarının uyarılması sonucu bazı erotik rüyalar görülmeye başlar ancak buna bağlı olarak sertleşme ortaya çıkar. İdrar zoru analizlerine dayanarak idrar zorlamasının büyük bir çoğunlukla cinsel rüyalara bağlı olarak oluştuğu ortaya konulmuştur. Ve bunu rüya görenin tıpkı bebeklikte olduğu gibi idrarını tutmaktan cinsel haz duyduğu görüşüne dayanarak ileri sürülmüştür.

 

Sabah Ereksiyonu olmaması

40 lı yaşları arasında erkeklerde sabah sertleşmesi seyrek görülmeye başlar, fakat bu kendilerini iyi ayarlayan erkekler için bir cinsel güçsüzlük işareti değildir. Sabah sertleşmeleri sinir ve kan damarcıklarının cinsel uyarılara karşı hala duyarlı olduklarını gösteren bir kanıttır. Ama bunun için herşeyden önce gövde ve ruhun dinlenmiş, sinirlerin sakin, türlü baskılarında ortadan kalkmış olması gerekir.

Sabah sertleşmesi

Sabah sertleşme sorunu yaşayan erkeklerin Cinsel gücünü kaybettiğini göstermez. Sabah ereksiyon problemi olan kişilere Bitkisel, iade garantili Eromaxı Öneriyoruz. Eromax Bilgi Tel: 0216 345 87 23

En çok Satan, En pahalı, En kaliteli, En ucuz, En iyi, en yeni, en kullanışlı, en sexy, popüler cinsel ütün, en çok tercih edilen, sabah penis sertleşmesi, sabahları penisin kalkması, sabah orgazm, sabah sertlik, uyanınca penisteki sertlik, penisin sabahları sert olması

Afrodizyak