EROMAX Kampanyaları için Tıklayınız !

EROMAX Sıkça Sorulan Sorular ?


KAPALI PAKETTE GÖNDERİ
Kapalı Pakette Gizli Gönderi , Sizi Asla Mağdur Etmez
72 SAAT ETKİ
72 Saat Etkili Tamamen Bitkisel Eromax Ereksiyon Hapı
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Unutmayın Memnuniyetinizden Emin Olmadığımız Hiç Bir Ürünü Satmayız
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
128 Bit SSL Koruması İle İnternette Güvenli Alışveriş
MERAK ETTİKLERİNİZ
Firmamız ve Ürünümüz Hakkında Herşey

Penis Yüzüğü


Get Hard Penis yüzüğü (MP362)


 
Penis Yüzüğü TakmaGet hard penis ring ten renginde Small, Medium, Large 3 ayrı model ve ölçülerden oluşur esnek bir üründür. Penise ereksiyon halindeyken takılır, esnek özelliği ile her penis ölçüsüne göre uyum sağlar.Doğal slikondan üretilmiş hijyenik cilt dostudur. Penisteki kanın geri dönüşümünü yavaşlattığı için Erken boşalmayı kontrol etmenizi sağlar, penisi ilişki süresince dik ve sert tutar, boşaldıktan sonra ereksiyonunuzu korumaya yardımcı olur.

Penis yüzüğü Kullanımı :

Bu ürün ereksiyon halindeyken penise kolayca esnek özelliği sayesinde açtırılarak takılır.

Cinsel ürün temizliği: Sağlıklı hijyen ve uzun süre kullanmak için her kullanımdan sonra ılık su ile yıkayınız

Önemli Not: Aynı ürünümüzün resmini kullanarak daha düşük fiyata sattıklarını iddaa eden siteler var Get Hard penis yüzüğünün türkiyede tek yetkili satıcısıyız, Sipariş verdiğinizde size sahte siteler aynı ürünü yollayamayacaktır. Get hard penis yüzüğünün türkiye satış fiyatı sabittir.

 

 
Günümüzde birçok üründen daha farklı şekilde etki eden erkek penisi yüzüğü , son derece başarılı kullanımı kolay bir cinsel hayat düzenleyici üründür. Penise takılarak bayandaki orgazm duygusunu kat kat artıran penis yüzüklerinin etkisi hafıalardan silinmeyecektir.
Marifetleri saymakla bitmeyecek olan bu ürün; erkeklerde ki performansın arttırılması konusunda büyük yardımları vardır. Bayanların daha çok tatmin olmaları için uzun cinsel ilişkinin yaşanması ve erkeklerde daha geç boşalma konusunda yardımcı olur. Gün içerisinde hayatta biraz daha enerjik olmanızı, daha dinç ve vücudunuzun daha bir genç şekilde durmasını da sağlayan erkek penisi yüzüğü ile hemen sizlerde tanışın, etkileri sayesinde faydalarından yararlanın. Hemen bu üründen yararlanmak istiyorsanız sizlere de sitemizden sipariş vermenizi istiyor, kısa sürede ürünü teslim alarak kullanmaya başlamanızla beraber etkilerini görmenizi sağlamanızı bekliyoruz.
 


Penis yüzüğü Kullanımı :
Bu ürün ereksiyon halindeyken penise kolayca esnek özelliği sayesinde açtırılarak takılır.
Cinsel ürün temizliği: Sağlıklı hijyen ve uzun süre kullanmak için her kullanımdan sonra ılık su ile yıkayınız
Aynı ürünümüzün resmini kullanarak daha düşük fiyata sattıklarını iddaa eden siteler var Get Hard penis yüzüğünün türkiyede tek yetkili satıcısıyız, Sipariş verdiğinizde size sahte siteler aynı ürünü yollayamayacaktır.

Fiyat: 99 TL

Afrodizyak