EROMAX Kampanyaları için Tıklayınız !

EROMAX Sıkça Sorulan Sorular ?


KAPALI PAKETTE GÖNDERİ
Kapalı Pakette Gizli Gönderi , Sizi Asla Mağdur Etmez
72 SAAT ETKİ
72 Saat Etkili Tamamen Bitkisel Eromax Ereksiyon Hapı
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Unutmayın Memnuniyetinizden Emin Olmadığımız Hiç Bir Ürünü Satmayız
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
128 Bit SSL Koruması İle İnternette Güvenli Alışveriş
MERAK ETTİKLERİNİZ
Firmamız ve Ürünümüz Hakkında Herşey

Penis sertleşmesiCinsel bilgiler Ansiklopedisi


PENİS SERTLEŞMESİ

 

                Erkeklerde sertleşme sorunu uzun zamandır süregelen bir durumdur. Depresyon, damar sertliği, diyabet, tansiyon, kalp, sinir sistemi hastalıkları gibi nedenlerden dolayı erkekler sertleşme sorunu yaşamaktadırlar. Peniste şekil itibari ile bozukluk varsa ve kişi sigara kullanıyorsa penis sertleşmesi sorunu kaçınılmaz olmaktadır. Sertleşme de karşı cinsin de rolü büyüktür. Karşı cinsten gelen koku, giyim tarzı, seksi iç çamaşırları giymiş biri ile karşı karşıya gelme, porno film izleme, göğüs dekolteleri, herhangi bir dokunuş, bakış,…vb. etkenler sertleşmeye sebep olabilmektedir. Sertleşme sorunu pek çok kişinin karşılaştığı bir sorun olarak bilinmektedir. Bu sorun tedavi edilebilir bir durumdur. Sertleşme sorunu yaşayan erkeklerin bu sorunlarının altında psikolojik nedenler de yatmaktadır. Stres, bunalıma girme, suçluluk, gerginlik, öfke kontrolünü sağlayamama, özgüven kaybı,  cinsel ilişki esnasında başarılı olamama kaygısı gibi sebepler kişide var ise bu sorunu yaşama ihtimali artmaktadır.

 

               Erkeklerde  Penis sertleşmesi

 

 Problemi yaşayan bireylerde cinsellik yaşanacak ortamda uyarılma varsa ve sertleşme olmuyorsa, sertleşme boşalma öncesi olup bitiyorsa gerçekten bir problem var demektir. Aşırı yorgunluk, stres, alkol ve sigara kullanımının sebep olduğu sertleşme sorunu ile başa çıkabilmek için bir uzmandan yardım istemenizde fayda görülmektedir. Hareketsiz bir yaşam tarzı da bu sorunun oluşmasına ortam hazırlamaktadır. Fiziksel nedenlerinde sebep olduğu sertleşme sorununda kronik hastalıklar, omurilik zedelenmeleri, kalça kırıklıkları, cerrahi operasyonlar da sebep olabilmektedir. Sinirlerde meydana gelebilecek durumlar kalıcı olabilmektedir (ameliyat gibi operasyonlarda). İnsanların hayatlarında karşı karşıya kalacakları olumsuz durumlar her zaman var olacaktır. Bu durumlarla başa çıkabilmeyi öğrenmek sertleşme sorununuza müdahale edebilmenizi kolaylaştırmaktadır.

 

                 Penis sertleşmesi sorunu sürekli ya da tekrarlayan şekillerde devam ediyorsa bu iktidarsızlık olarak adlandırılmaktadır. Yetersiz sertleşme olarak bilinen empotans durumunda da sertlik oluşmasına rağmen cinsel ilişki süresince sertlik devam etmediği için sorun yaşanmaktadır. Karşı cinsiniz yeterli doyuma ulaşamamaktadır. Bu durumun tedavi edilebilir olduğu bilinmediğinden çoğu erkek bu sorun ile yaşamaya devam etmektedir. Yetersiz sertleşmeye sebep olabilecek durumlar şunlardır: İş ile ilgili stres ortamı, eşinizle ilgili yaşadığınız problemler, cinsellik süresince karşımızdakini tatmin edememe durumunun oluşmuş olması, depresyon, cinselliğe isteksizlik ve ilgisizlik, sigara, alkol, sürekli kullanılan ilaçların yan etkisi, depresyon,…vb. Penis eğriliği sorunu ileri yaşlarda sizi zorlayacak olan bir durumdur. Eğrilik 1-3 yıl içerisinde kendiliğinden kaybolabildiği gibi kimi zaman cerrahi müdahale düzeltilebilir. Eğrilik olan kişilerde sertleşme gerçekleştiğinde ağrılar oluşabilmektedir. Hiç problem yaşamayan erkekler düzenli bir şekilde sertleşme gerçekleştiği için cinsel yaşamlarını düzgün bir şekilde yaşayabilmektedirler. Kimi zaman sabah sertleşmesi olarak bilinen durum ile karşı karşıya kalınabilmektedir. Gece görülen erotik bir rüya ya da tuvalete girme ihtiyacından kaynaklanan bu sertleşme gayet normal bir durumdur. Sabah sertleşmesi bazen de erkeklik hormonlarının yüksek seviyede olmasından kaynaklanmaktadır.

 

Geciktirici

 

Ereksiyon Hapı

Afrodizyak