EROMAX Kampanyaları için Tıklayınız !

EROMAX Sıkça Sorulan Sorular ?


KAPALI PAKETTE GÖNDERİ
Kapalı Pakette Gizli Gönderi , Sizi Asla Mağdur Etmez
72 SAAT ETKİ
72 Saat Etkili Tamamen Bitkisel Eromax Ereksiyon Hapı
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Unutmayın Memnuniyetinizden Emin Olmadığımız Hiç Bir Ürünü Satmayız
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
128 Bit SSL Koruması İle İnternette Güvenli Alışveriş
MERAK ETTİKLERİNİZ
Firmamız ve Ürünümüz Hakkında Herşey

Boşalmak isteyen erkekler ne yapmalıCinsel bilgiler Ansiklopedisi


Boşalmak İsteyen Erkekler Ne Yapmalı

Boşalmak isteyen erkekler ne yapmalı. Geç boşalmanın sırlarını anlatmadan önce erken boşalma hakkında biraz bilgi verelim. Erken boşalma dünyada ve ülkemizde erkeklerin her ne kadar baş belası olarak görünse de çözümü o kadar zor değildir. Erkeklerin bu durumdan kurtulmaları gerek psikolojik yolla, gerekse birkaç pratik yöntemle mümkün olabilmektedir. Geç boşalmak isteyen erkekler ne yapmalı gibi aramalarınıza cevap bulabileceğiniz sitemize gelerek sizler de bu dertlerinizden kurtulabilirsiniz. Sevdiğiniz kadınla birliktesiniz, mutlu, heyecanlı ve coşkulusunuz. Ancak bir şeyler oluyor ve hiç beklemediğiniz bir anda durmak zorunda kalıyorsunuz, hem de heyecanınızın en üst noktasına çıkmak üzereyken. Bunun sebebi eşinizin sizin erken boşalmanızı engelleyememesidir ki, bu olay sonucunda sevişmenizin daha başındayken sonlanmasına neden oluyor. Erken boşalma, cinsel terapi için psikologlara başvuran çiftlerin hayatlarında yaşadıkları en yaygın meselelerden birisidir. Erken boşalma genel olarak erkeklerin %70 inde görülmekle birlikte her 2 erkekten 1 inde hayatlarının belli bir bölümlerinde bu mesele ile karşılaştıkları görülmektedir.

Geç boşalmak isteyen erkekler ne yapmalı tarzı sorular ile sizler de kafanızı meşgul etmeden bu derdinizden kurtulabilirsiniz. Erken boşalmaya sebep olan bir başka neden de fazla mastürbasyon yapmaktır. Uzun zaman ereksiyon halinde kalamamanın sebebi çok fazla mastürbasyon yapmaktan ileri gelmektedir. Eğer erkek kendini 12-13 yaşlarından itibaren tatmin etmeye başlarsa (mastürbasyon yapmaya başlarsa) ileriki yaşlarda erken boşalma durumuyla karşı karşıya gelme olasılığı çok yüksektir. Çünkü erkek küçük yaşlardan beri kendisini bu şekilde boşaltmaya şartlandırdığı için cinsel ilişkiye başladıktan sonra tek gayesi ilişkiyi bir an önce sonlandırmayı istemesidir. Geç boşalmak isteyen erkekler ne yapmalı gibi sorulara en güzel cevap olarak:

İlaçla tedavi: İlaçla tedavi yönteminde erken boşalmadan kurtulma oranı yüksektir.Ancak bu yöntem bir hekim kontrolünde yapıldığı takdirde daha fazla olumlu sonuçlar vermektedir. Erken boşalmaktan tamamen kurtulmak kişinin kendi elindedir. İlaçlar bu konuda yardımcı etmenlerdir. Fakat kullanılan bazı krem ve jellerin erkeklerde orgazm seviyesini geciktirdiği ancak erkeğin penisinin kadının vajinasına dokunmasıyla kadına da bulaşan bu krem ve jellerin kadının orgazm oluşunu da geciktirdiği sonucu göz ardı edilmemelidir. Böyle durumlarda kadının vajinası uyuştuğu için zevk alması gecikir ve bunun sonuncunda cinsel birleşmede kadından kaynaklanan sorunlar ortaya çıkmaya başlar.

Tedavide kullanılan bazı ilaçlar:

-Anksiyete giderici ilaçlar, 
-Bitkisel karışımlı afrodizyaklar, 

Geciktirici

 

Ereksiyon Hapı

Afrodizyak