EROMAX Kampanyaları için Tıklayınız !

EROMAX Sıkça Sorulan Sorular ?


KAPALI PAKETTE GÖNDERİ
Kapalı Pakette Gizli Gönderi , Sizi Asla Mağdur Etmez
72 SAAT ETKİ
72 Saat Etkili Tamamen Bitkisel Eromax Ereksiyon Hapı
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Unutmayın Memnuniyetinizden Emin Olmadığımız Hiç Bir Ürünü Satmayız
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
128 Bit SSL Koruması İle İnternette Güvenli Alışveriş
MERAK ETTİKLERİNİZ
Firmamız ve Ürünümüz Hakkında Herşey

Geç boşalmak için ne yapmak lazımCinsel bilgiler Ansiklopedisi


Geç boşalmak için ne yapmak lazım?

Cinsel gücü normal olan bir erkeğin eşinin orgazm olmasından önce veya kendi isteğinden önce boşalması ‘’erken boşalma’’ olarak tanımlanır.  Günümüzde erken boşalma bütün dünyada erkeklerde büyük bir sorun haline gelmiştir. Erken boşalma sanıldığı gibi cinsel bir hastalık değil cinsel bir uyumsuzluktur. Çoğu bilim adamlarına göre insanın kendini tanımlayamaması ve odaklanma sorunuyla ortaya çıkar.  Erken boşalma bazı durumlarda erkeklerin tamamen cinsellikten soğumasına sebep olabilecek boyutlara gelmektedir. Ancak bu artık çok büyütülecek bir durum değildir. Bu durumu erkekler pratik yöntemlerle kendi kendilerine çözebildikleri gibi psikojenik ve ilaçla tedavi yöntemleri de uygulanabilir. Bu sorunlar büyük olasılıkla psikolojik olup tedavisi genelde kişinin kendi elindedir.  Kişinin kendi uyguladığı pratik çözümler boşalma anının gecikmesini sağlayabilir. İş ve normal hayatının stresinden uzak durmak, partnerini iyi tanımak, tamamen partnerine odaklanmak, ön sevişmeyi uzun tutmak, masaj yapmak, çikolata, çilek gibi adrenalin salgılayan ve afrodizyak etkiye sahip yiyecekleri tüketmek geç boşalmayı sağlayabilir. Ancak bunlar gibi faaliyetler kalıcı çözüm değildir.

Geç boşalmak istiyorum

 Cinsel birleşme esnasında boşalma anına yaklaşıldığında testisler yukarı doğru çekilir. Bu çekilmeyi engellemek için işaret parmağı ve başparmakla penis sıkılarak boşalma hissinin giderilmesi sağlanmış olur. Bu hareketler tekrarlandıkça boşalmayı kontrol edebilme yeteneğinin de arttığı fark edilecektir. Ayrıca geç boşalmak için ilişkiye girmeden 1 saat önce yüksek enerji içeren yiyecek ve içeceklerde tüketilebilir. İlişki esnasında boşalma hissi geldiğinde dilinizin ucuyla üst damağınıza basınç uyguladığınızda da boşalma hissinizin kaybolduğunu görebilirsiniz. Diğer bir yöntem ‘’Dur-Başla’’ yöntemidir. Bu yöntemle erkek ilişki esnasında boşalma aşamasına yaklaşırken kendisini geri çeker. Bu sayede erkekte beklemenin etkisiyle cinsel istek de psikolojik olarak azalma meydana gelir. Bu da erkeğin geç boşalmasını sağlamış olur. Başka bir yöntem ilişkiye girmeden önce erkek kendisini orgazm ederek cinsel isteğini azaltabilir, bu sayede ilişki esnasında daha geç boşalma sağlanmış olur.

Geç boşalamıyorum

Aslında boşalmayı kontrol edebilme sadece bir öğrenme işidir. Erkeklerin bu konuya hakim olabilmeleri için yalnızca ilaç tedavisi etkili değildir. Çünkü ömür boyu ilaç kullanmaları vücutlarına zarar verebilmektedir. Ayrıca bu ilaçlar tamamıyla geç boşalmayı sağlamaya yönelik değildir, kullanıldığında penis üzerinde uyuşturucu etki yaptığı için penisin duyarlılığı azaldığı için temastan duyulan zevk de azalmaktadır. Kullanılan bu ilaçlar kadın vajinası tarafından da emilerek dokuların hassasiyetlerini azaltmakta ve kadının orgazm olmasını geciktirmektedir. Bu da ilişkinin sorunlu geçmesine neden olmaktadır. Bu sebepten bu tür kremler, ilaçlar toplumda pek yaygın olarak kullanılmamaktadır. Son zamanlarda bazı depresyon ilaçlarının yan etkisi olarak boşalmayı geciktirdiği saptanmış ve bu hastalığın tedavisinde kullanılmaya başlamıştır. Bazı otoriteler prezervatif kullanmanın erken boşalmayı önlediğini ve geç boşalmayı sağladığını söylemektedirler. Ancak bu yöntem doğum kontrol için kullanılmıyor ise, sadece geç boşalmayı kontrol etmek için kullanılması insanlar için cazip gelmemektedir.

Problemin esası, erken boşalmanın bir hastalık olarak kabul edilmesidir. Erken boşalma ve geç boşalma kavramları kişiden kişiye değiştiğine göre, erkekler ister erken ister geç boşalsınlar eğer orgazm olup boşalabiliyorlarsa bu cinsel işlevin ve ilişkinin doğal olduğunu göstermektedir. Yeni evli çiftlerde ve gençlerde genel olarak görülen bu erken boşalma şikayeti, yanlış olarak yorumlanmakta ve cinsel işlev bozukluğu olarak isimlendirilmektedir. Bu da doğal olan bir olayı hastalık haline dönüştürmeye yetmektedir. Böyle durumda olan insanlar bunu hastalık olarak kabul ettiklerinden doktorlara başvurmakta ve doktorların verdiği ilaçların kesin çözüm olacağını düşünerek bu hastalıktan kurtulma ümidine kapılmaktadırlar. Halbuki bu ilaç tedavilerinin yanında insanların kendi irade ve öğrenme güçleriyle üstesinden gelebilecekleri bir hastalıktır.

Geç boşalmak istiyorum ne yapabilirim

İlişkiye giren her erkeğin cinsel orgazma ulaşma seviyeleri farklıdır. Bazı erkeklerin cinsel heyecanları fazla olduğu için veya psikolojik anksiyete içinde olduklarından erken boşalırlar. Yani buradan bir sonuç çıkaracak olursak geç boşalmak isteyen erkekler önce heyecanlarını yenmeleri ve sakinleşmeleri gerekmektedir. Hem beden olarak hemde zihin olarak kendimizi rahatlatmak ve sakinleştirmek erken boşalmayı geciktirmede yardımcı olacaktır. Bunların yanında sık olarak ilişkiye girmek de geç boşalmayı sağlayabilmektedir. Cinsel olarak birleşmede hem kadının hem de erkeğin pozisyonu çok büyük önem taşımaktadır. Bu sebeple bazı pozisyonlarda boşalma erken olarak gerçekleşirken bazı pozisyonlarda da geç boşalma sağlanabilmektedir. Kadının altta, erkeğin üstte olduğu klasik birleşme pozisyonu boşalmanın geciktirilmesini sağlamak için uygun bir pozisyon değildir. Erkek daha rahat olduğu, kendini daha rahat hissettiği, kolay gevşeyebildiği ve daha az efor harcadığı pozisyonlarda kendisini ve boşalmasını kolay kontrol edebilmektedir.

Geç boşalmak istiyorum ne yapmalıyım

Erken boşalma problemi ergenlik yıllarında kazanılmış olan davranışlarından da kaynaklanıyor olabilir. Psikolojik faktörler de bu konu da önemli bir faktördür. Erken boşalma yaşayan erkeklerin bu davranışları psikolojik tedavi yardımıyla çözüme kavuşturulabilecek bir sorundur. Psikolojik destek ile ergenlikte oluşan bu rahatsızlık giderilebilmektedir.

Bu yöntemlerden bir sonuç alınamazsa, terapist kontrolünde eşlerin beraberce yerine getirebilecekleri uygulamalar bulunmaktadır. Terapist tarafından önerilen bu uygulamalar eşlere tarif edilerek ‘’ev ödevi’’ şeklinde yapmaları istenmektedir. İlk başta cinsel birleşme yasaklanıp erkeğin kendisini kontrol edebilmesi için egzersizler uygulanmaktadır. Hiçbir kaydırıcı madde kullanmadan kuru olarak penisin uyarılması istenir, daha sonra kaydırıcılar kullanılarak uyarılmanın gerçekleştirilmesi istenir. Bu uygulamalar el ile yapılmalıdır. Tüm bu uygulamalar erkeğin orgazm eşiğine geldiğinde bırakılır, duyarlılığın azalması beklenir. Erkek cinsel isteğinin azaldığını anladığında tekrardan sakinleştiğini eşini belirterek yeniden uyarıya başlamasını sağlar. Bu sayede eşler arasında cinsel birleşmede iletişim güçlenmektedir. Yalnız bu egzersizler yapılırken cinsel ilişki devam etmekte ama cinsel birleşme kesinlikle gerçekleşmemektedir. Erkek boşalma zamanını öğrenip, kendisini sakinleştirmeyi başarabildikten sonra egzersizlerin ikinci bölümüne geçilir. Erkek hareketsiz, sakinleşmiş ve tamamen gevşemiş olduğunda kadın erkeğin üzerine çıkar ve önceden bahsetmiş olduğumuz ‘’Dur-Başla’’ hareketini bir-iki kez tekrarladıktan sonra penisin vajinanın içerisine girişi sağlanır. Bu sırada eşlerin ikisinin de heyecana kapılıp hareket etmeleri önlenmelidir. Bu durum erkeğin kendisini rahatlamış ve gevşemiş olarak boşalmanın kontrol altına alındığını hissettiği ana kadar devam eder. Kadın orgazm olduğunu erkeğe hareketleriyle bildirdiği anda erkek sakin olmalı ve gerekirse kadını kendisi yönlendirmelidir. Bunu kadının kalçalarından elleri ile tutarak kolayca sağlayabilmektedir. Eşlerin bu egzersizleri uygulamaları ve alışmaları günler ya da haftalar sürebilmektedir. O yüzden eşlerin bu konuda birbirlerine karşı yeterince anlayışlı ve sabırlı olmaları gerekmektedir.  Bu sayede çiftler cinsel ilişki sırasında birbirlerinin isteklerini anlayabilmekte, birbirlerini ilişki esnasında yeterli orgazma ulaştırabilmektedirler.

Çok geç boşalıyorum fizikselmidir

Israrla söylediğimiz gibi erken boşalma bir hastalık olmadığına göre, boşalmanın geciktirilmesi hastalıktan kurtuluş değildir. Böyle bir yargının oluşması sonradan olacak cinsel ilişkilerde yapılan egzersizlerde öğrenilen geciktirici hareketlerin ihmal edilmesine, heyecanın artmasına ve yaşanılmış olan sorunun tekrarlamasına neden olabilir. Bu yüzden erkeklerin cinsel birleşmede boşalmanın kontrolünü öğrenmeleri, erken boşalmayı düşünmemeleri ve bu tecrübelerini de her cinsel ilişkide kullanmaya çalışmaları kendileri açısından çok yararlı bir durum olacaktır.

 

 

Geciktirici

 

Ereksiyon Hapı

Afrodizyak