EROMAX Kampanyaları için Tıklayınız !

EROMAX Sıkça Sorulan Sorular ?


KAPALI PAKETTE GÖNDERİ
Kapalı Pakette Gizli Gönderi , Sizi Asla Mağdur Etmez
72 SAAT ETKİ
72 Saat Etkili Tamamen Bitkisel Eromax Ereksiyon Hapı
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Unutmayın Memnuniyetinizden Emin Olmadığımız Hiç Bir Ürünü Satmayız
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
128 Bit SSL Koruması İle İnternette Güvenli Alışveriş
MERAK ETTİKLERİNİZ
Firmamız ve Ürünümüz Hakkında Herşey

Erken boşalma tedavi, etkili erken boşalıyorum tedavisiCinsel bilgiler Ansiklopedisi


Erken Boşalıyorum Tedavisi

Cinsel rahatsızlıkların başında erken boşalma sorunu gelmektedir. Bu problem genelde 40 yaş altı erkeklerde görülmektedir. Erkeğin boşalırken penis bölgesinde bulunan kasları düzgün kontrol edememesinden kaynaklanmaktadır.

 

Erken Boşalma Nedir ?

Erken boşalma cinsel ilişki sırasında her iki kişininde tatmin olamayacak kadar kısa sürede boşalmanın gerçekleşmesi durumudur. Erken boşalmanın hastalık olarak nitelendirilebilmesi için toplam girilen cinsel birleşmelerin % 50’sinden fazlasında görülüyor olması gerekmektedir. Her erkekde erken boşalma normal durumlarda ruhsal ve bedensel bazı olaylara göre görülmektedir. Bu gibi durumlarda bu yüzdenin altında erken boşalan kişiler hasta olarak kabul edilemez.

 

Erken Boşalma Nelerdir ?

Erken boşalma genel olarak vijanaya girmeden ya da girdikten kısa bir süre sonra görülmektedir. Daha ileri durumlarda penise herhangi bir uyarım olmadan sadece düşünerek boşalma durumları da söz konusu olmaktadır. Gece rüyada meni gelmesi bu durumla ilgili değildir, bu tamamen farklı bir olay neticesinde gerçekleşmektedir! 

Erken boşalmada baz alınması gereken süre partnerinizi tatmin edecek zamandan önce boşalma olarak tanımlanabilir. Bu nedenle cinsel birleşmede partlerler arası sorunlar oluşmaktadır. Küçük uyarılar ile boşalma gerçekleşiyor ise mutlaka bir uzmana yada üroloğa görünmenizde yarar vardır.

 

Erken Boşalma Tedavi Yöntemleri ?

Erken boşalma düzgün bir tedavi süreci geçirildiğinde giderilebilir bir rahatsızlıktır. Devlet onaylı olmayan ve bilinçsizde yapılan yöntemler dışında tedavi %100 yapılabilmektedir. Çok fazla sayıda tedavi yöntemi günümüzde bilinmekte ve kullanılmaktadır. Tedeviden önce sorunun psikilojik mi yoksa fizyolojik mi olduğu netleştirilmelidir. Sorunlar genellikle psikolojik olup bu yönde tedavi süreci devam ettirilmektedir. Fizyolojik sorunlar da ise sorun bir an önce çözümlenmelidir, aksi taktirde daha farklı sorunlara yol açması muhtemeldir. Belirttiğimiz üzere bu vakaların yaklaşık % 99’u psikolojik nedenlere dayanmaktadır. Psikolojik tedavide çok sayıda yöntem ve uzman olduğu için temkinli ve bilinçli olarak bu süreci yönetmeniz gerekmektedir. İyi bir araştırma ile en uygun uzmanı ve ilacı seçmelisiniz. Aksi taktirde istenmeyen yan etkiler oluşabilirmektedir.

Kendi kendinize bil bilene danışmadan gerçekleştirebileceğiniz tedavi yöntemlerinden kaçınmalısınız. Özellikle halk arasında yalnış bilinen bir yöntem olan sık sık mastürbasyon yapmak hiç bir şekilde sorununuzu çözmemektedir. Sadece baız cinsel ilişkilerden önce mastürbasyon yapmak geçici bir geciktirici özellii taşımaktadır. Sorunu ertelemekten başka bir işe yaramaz.

Ailenin ve toplumun cinselliği bakışı ve ülkemizde yıkamadığımız tabulardan dolayı cinsellikte sıkıntı yaşamakta bu nedenden dolayı da erken boşalma sorunu ile karşılaşabilirsiniz. Bunun üstesinden ise zihninizi rahatlatarak ve serbest bırakarak gelebilirsiniz. 

Cinsel ilşki konusunda tecrübesiz iseniz erken boşalmayı çok dert etmelisiniz, tecrübe kazandıkça kendinize hakim olmayı öğreneceksiniz. Fakat yine de erken boşalma sorununuz devam ediyorsa mutlaka bitkisel ilaç takviyesi ya da bir doktordan yardım istemelisiniz.

Yüksek miktarda alkol kullanımı nedeniyle de boşalma ve ereksiyonda sorun yaşanması yaygın görülmektedir. Bu nedenle fazlasıyla alkollüylen normal bir performans beklemek yalnış olur. Heyecanınızı yatıştırmak için alkol kullanıyor iseniz dozunu aşmadan çakırkeyy denilen seviyeye kadar içmeniz neticesinde daha iyi bir performans sağlayabilirsiniz. Ayrıca hafif alkol vücüdu rahatlattığından dolayı daha geç boşalma yaşayabilirsiniz.

 

Erken Boşalma Tedavisinde Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir ?

·        Erken boşalmanın sebebi öncelikle mutlaka anlaşılmalı ona göre bir çözüm yolu üretilmelidir. Sorun psikolojik, fizyolojik ya da anlık durumlarınız ile alakalı olabilir.

·        Cinsel ilişki konusunda ki endişelerinizi gidermelisiniz. Bunun en iy iyolu ise partneriniz ile konuşmaktan geçer. Genelde yeni tanışmış partnerler arasında sıkça rastlanan bir sorundur. Sürekli tanınmayan bir partner ile birlikte bu gibi sorunlar oluşabilmektedir. Partneriniz ile bu durumu anlaşılır bir dille konuşarak ondan anlayış bekleyebilir ve kendinizi rahatlatabilirsiniz. Bu sayade ruhsal olarak rahatlamış olacaksınız.

·        Sık cinsel ilişkiye girmek yerine düzenli bir cinsel hayat herşeyi yoluna koymanızda size daha fazla yardımcı olacaktır. Düzenli bir hayat her zaman daha iyidir. Boşalma kontrolünü bu sayede daha rahat sağlayabileceksiniz.

·        İlişki öncesi mastürbasyon pek tavsiye edilmesede bazı durumlarda günü kurtarmak adına yapılabilir. Ancak katiyen kalıcı çözümler yaratmaz bu nedenle mastürbasyona bağlı kalmamalısınız. Seksten alacağınız hazzıda azaltacaktır.

·        Ön sevişme her iki tarafa içinde gevşemek adına iyi gelmektedir. Kendinize göre bu süreyi mümkün olduğunca uzun tutmaya çalışmalısınız. Bu sayede vücudunuzdaki gerginlik gidecek kaslarınız gevşeyecektir. Böylece kasılmadan yapılan bir seks ile daha uzun süre boşalmadan ilişkiye devam edebilirsiniz.

·        Cinsel ilişki sırasında prezervatif kullanımı da baız korkularınızı önleceğinden dolayı stressiz bir seks yaşatacak böylece daha geç boşalabileceksiniz. Hamilelik riskini ortadan kaldırdığından dolayı erken boşalma olsun olmasın mutlaka prezervatif kullanmalısınız. Aynı zamanda cinsel yolla bulaşabilecek hastalıkların ve diğerlerinin de önüne geçmiş olacaksınız. Daha etkili bir his yaşamak için ise bilindik kaliteli prezervatif markalarını tercih etmenizi öneririz.

·        Cinsel münasebet sırasında soluk alıp vermeniz son derece önemlidir. Düzensiz bir nefes alışverişi sizi gerecek ve yoracaktır. Böylece kaslarınız kasılacak ve erken boşalma yaşayacaksınız. Nefes alış verişinizi kontrollü yaparak ve belirli bir ritme uydurmanız hem ilişkiden alacağınız hazzı arttıracak hemde kontrollü bür boşalma yaşatacaktır.

·        Lokal anastezi kremleri ile erken boşalmaya çare arayabilirsiniz. Bu kremleri penis başına sürdüğünüz taktirde daha geç boşalma yaşamanıza yardımcı etmen olarak rol oynamaktadır.

·        Erken boşalma tedavisinde kullanılan ilaçların devlet onaylı olmasına dikkat etmelisiniz. Onaysız ürünler genlede merdiven altı diye tabir edilen işletmelerde üretildiğinden her türlü sağlık riskini taşımaktadır. Erken boşalma sorununu çözeceğim derken başka dertleri başınıza almanız içten bile değildir. Ayrıca her türlü ilacıda araştırmadan kullanmaya kalkmamalısınız. Uzman doktorunuzdan onay almadan bir ilaç yada hap kullanmamalısınız.

·        Boşalma geciktirici ilaçlar kullanırken bitkisel olanları tercih edin. Bunların da içeriğinin % 100 bitkisel olduğuna emin olun. İçeriğinde bulunan kimsayal madde içeriği ne kadar fazla ise sağlığınıza yaratacağı riskte o kadar fazladır.

·        Erken boşalma konusunda kendinizi geliştirmeye çalışırken acele etmemeye ve yapmanız gerekenleri özenle yapmaya çalışmalısınız. Aksi halde sorunu çözemezsiniz. Özellikle psikolojik sorunlar olduğundan dolayı bu konuda yetilerinizi arttırmak zaman alacaktır. Bu konuda kendinize sıkıntı çıkartmayın dert etmeyin.

·        Her erkek bazı durumlar neticesinde kendini kontrol edemeyerek erken boşalabilmektedir. Sürekli olmayan bu durumlar için kendinizi suçlamayın.

·        Tedavi sırasında partnerinizden size anlayış göstermesini isteyin. Anlayışsız bir partner ile bu süreci aşmanız mümkün değildir. Size karşı ön yargılı olan bencil ve anlayışsız bir partner ile hiç bir şekilde bu sorununuzun üstesinden gelemeyeceğinizin bilincine varın.

·        Tedavi sürecinde erken boşalmayı önleyen cinsel posizyonlar denemeye çalışın. Uzak doğuluların bu konuda bilindik bir çok yöntemi ve posizyonu mevcut, bunları öğrenin. Kamasutra kitabını edinerek hem farklı pozisyonları öğrenecek hem de daha rahat pozisyonlar ile erken boşalma sorununuza yardımcı etmenler geliştireceksiniz.

·        Düşüncelerinizi kontrol etmek de erken boşalma tedavisinde sıkça kullanılmaktadır. O an başka şeylere konsantre olmaya çalışarak boşalma sürenizi uzatabilirsiniz. Kendinizi oalyın büyüsüne çok fazla kaptırmamaya özen gösterin.

 

Geciktirici

 

Ereksiyon Hapı

Afrodizyak